TEKNİK ÖZELLİKLER

 • rayli-tente-sistemleri - Raylı Tente, özel bir gergi sistemi ile çalışan ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Uzun ömürlü olan ve her türlü mekana uyum sağlayabilen bir yapıdadır.

  RAYLI TENTE SİSTEMLERİ

  Raylı Tente, özel bir gergi sistemi ile çalışan ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Uzun ömürlü olan ve her türlü mekana uyum sağlayabilen bir yapıdadır.

 • mafsalli-tente-sistemleri - Klasik bir model olan tente modelimiz, akrilik kumaşın desen ve renkleriyle bütünleşerek estetik ve şık görüntüsü ile mekanlara kattığı güzelliğin yanı sıra, ekonomik ve sağlam olması sebebiyle en çok tercih edilen tente modelidir.

  MAFSALLI TENTE SİSTEMLERİ

  Klasik bir model olan tente modelimiz, akrilik kumaşın desen ve renkleriyle bütünleşerek estetik ve şık görüntüsü ile mekanlara kattığı güzelliğin yanı sıra, ekonomik ve sağlam olması sebebiyle en çok tercih edilen tente modelidir.

 • cift-acilan-tente-sistemleri - Mafsallı ve kasetli tenteler, makaslı çelik konstrüksiyon üzerine çift yönlü monte edilerek çift açılım özelliği verir. Orta kısmına tentelerin koruması ve su geçirmemesi amacıyla alüminyum çatı monte edilerek çift açılan tente oluşturulur.

  ÇİFT AÇILAN TENTE SİSTEMLERİ

  Mafsallı ve kasetli tenteler, makaslı çelik konstrüksiyon üzerine çift yönlü monte edilerek çift açılım özelliği verir. Orta kısmına tentelerin koruması ve su geçirmemesi amacıyla alüminyum çatı monte edilerek çift açılan tente oluşturulur.

 • kasetli-tente-sistemleri - Tentenin kullanılmadığı zamanlarda güneşin zarar verici ışınlarından ya da kötü hava şartlarından etkilenmemesi amacıyla kaset mekanizması ile saklanabildiği sistemdir kasetli tente sistemi.

  KASETLİ TENTE SİSTEMLERİ

  Tentenin kullanılmadığı zamanlarda güneşin zarar verici ışınlarından ya da kötü hava şartlarından etkilenmemesi amacıyla kaset mekanizması ile saklanabildiği sistemdir kasetli tente sistemi.

 • koruklu-tente-sistemleri - Körüklü Tente; körük fonksiyonu sayesinde istendiğinde açılıp kapanması ile oldukça kullanışlıdır. Körüklü Tente modeli; dükkan,cam önü,balkon,kapı girişleri gibi yerlere konsept itibarıyla şık bir görsellik sağlamakla beraber, mekanı güneş ve yağmurdan korumaktadır.

  KÖRÜKLÜ TENTE SİSTEMLERİ

  Körüklü Tente; körük fonksiyonu sayesinde istendiğinde açılıp kapanması ile oldukça kullanışlıdır. Körüklü Tente modeli; dükkan,cam önü,balkon,kapı girişleri gibi yerlere konsept itibarıyla şık bir görsellik sağlamakla beraber, mekanı güneş ve yağmurdan korumaktadır.

 • mega-semsiye-sistemleri - Mega Şemsiye pratik oluşu, taşınabilir olması ve geniş alanları gölgelendirilmesi ile tercih edilen bir üründür.

  MEGA ŞEMSİYE SİSTEMLERİ

  Mega Şemsiye pratik oluşu, taşınabilir olması ve geniş alanları gölgelendirilmesi ile tercih edilen bir üründür.

 • kis-bahcesi-sistemleri - Kış aylarında haca şartlarının kötüleşmesiyle birlikte zamanımızın büyük bir kısmını kapalı mekanlarda geçirmeyi tercih ediyoruz. Mekanların darlığı sebebiyle dış mekanlarımızı iç mekan gibi kullanmak bir ihtiyaç haline gelmiştir.

  KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ

  Kış aylarında haca şartlarının kötüleşmesiyle birlikte zamanımızın büyük bir kısmını kapalı mekanlarda geçirmeyi tercih ediyoruz. Mekanların darlığı sebebiyle dış mekanlarımızı iç mekan gibi kullanmak bir ihtiyaç haline gelmiştir.