BELGESİ.COM.TR İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının uzun süredir üzerinde durduğu ve yakın bir dönemde tamamen zorunlu bir hale getirilen iş güvenliği eğitimi, iş hayatının güvenilirliği açısından büyük bir öneme sahiptir.

Tente Ve Branda hizmetleri olarak İntegral Kalite Danışmanlık kurumu ile çalışmaktayız.İntegral Kalite'nin İSG ile ilgili haberi aşağıda ki gibidir;

 

www.belgesi.com.tr sayfasından alınmıştır;

 

Kurumumuz ile çalışan firmalara vermiş olduğumuz iş güvenliği eğitimi firmanın hizmet verdiği sektöre, çalışma ortamına, personel sayısı ve tecrübesine, tehlike sınıfına uygun olarak müfredattan seçilmekte, bu eğitimlerin süresi de yine bu kriterlere uygun olarak değişmektedir.

 

Güvenilir Çalışma Hayatı İçin İşGüvenliği Eğitimi

Çalışma ve Sosyal GüvenlikBakanlığının uzun süredir üzerinde durduğu ve yakın bir dönemde tamamen zorunlu bir hale getirilen iş güvenliği eğitimi, iş hayatının güvenilirliğiaçısından büyük bir öneme sahiptir. Bu anlamda İntegral Kalite Danışmanlık olarak çalıştığımız firmalara, firmanın ihtiyaç duyduğu ve müfredatta bulunantüm iş güvenliği eğitimlerini vermekteyiz. İş güvenliği alanında vermiş olduğumuz tüm eğitimler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının müfredatında yer almakta, aynı zamanda eğitimlerimiz ve seminerlerimiz tamamen bakanlık onayı ve takibi altında yürütülmektedir.

 

Türkiye genelinde sanayi, inşaat,tarım, iş makineleri, tekstil gibi pek çok farklı sektörde; aynı zamanda A, Bve C tehlike sınıfında bulunan pek çok farklı işletme ile düzenli olarak eğitim ve seminer çalışmaları yapmaktayız. Çalıştığımız firmalara ve firma personeline sağlanan yıllık iş güvenliği eğitimi İntegral Kalite Danışmanlık bünyesinde hizmet veren tecrübeli, gerekli tüm eğitime ve belgelere sahip olan iş güvenliği uzmanlarımız tarafından verilmektedir. Sağlanan eğitimlerin ardından hem firma adına, hem de firma personeli adına düzenlenen ve resmi kurumlarda geçerliliği olan sertifika ve katılım belgeleri de tarafımızca hazırlanıp firmalara takdim edilmektedir.


Whatsapp ile ulaşın Whatsapp ile ulaşın